> > > > > historisch-bewustzijn-op-de-basisschool

Anja Sinnige - Historisch Bewustzijn Op De Basisschool

Het boek Historisch Bewustzijn Op De Basisschool van de auteur Anja Sinnige is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Historisch Bewustzijn Op De Basisschool" is tweedehands te koop vanaf € 32,69 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 32,69 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023251514
   
Soort boek
Paperback


Historisch bewustzijn op de basisschool is een handboek voor geschiedenis voor groep 1 t/m 8. Het boek biedt een uitgebreid denkkader voor onderwijs in historisch bewustzijn aan deze groepen. Met veel praktijkvoorbeelden wordt in drie delen uiteengezet welke keuzes een (aankomend) leerkracht kan maken om historisch bewustzijn bij leerlingen te ontwikkelen. De verschillende delen zijn los van elkaar te gebruiken zodat de leerkracht op basis van persoonlijke keuzes het eigen onderwijs kan versterken. Het boek biedt een vertaling van kennis over historisch bewustzijn naar de onderwijspraktijk. Ook geeft het leerkrachten passende aanknopingspunten en inhoudelijke verdieping. Het boek geeft concrete praktijkvoorbeelden die aansluiten bij de zintuigen. Geschiedenis leren door een emmertje poep in de klas of knuffels op chronologische volgorde leggen? De werkvormen zetten aan tot denken en kunnen goed gecombineerd worden met bestaande lesmethoden voor geschiedenis of wereldoriëntatie. Historisch bewustzijn op de basisschool is gericht op het primair onderwijs en is geschikt voor Pabostudenten én leraren in het basisonderwijs. Het biedt een frisse blik op geschiedenis in de klas en bereidt de (aankomende) leerkracht voor op het onderwijs van de toekomst! Anja Sinnige is docent aan de Pedagogische Academie van de Hanzehogeschool Groningen. Ze werkte in het primair onderwijs en rondde in 2010 de Masteropleiding 'Cultuur, Cognitie en Educatie' af aan de Rijksuniversiteit Groningen. Ze geeft colleges geschiedenisdidactiek vanuit een cognitiewetenschappelijke benadering en maakt daarbij steeds de koppeling naar concrete praktijkvoorbeelden.
Prijs
€ 32,69
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Anja Sinnige
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 33,00
Tweedehands (0)